Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 65 Boffin

Vrecká do vysávačov Sencor SVC 65 Boffin sú dodávané v balení po 5 ks s dvomi mikrofiltrami. Vysávače Sencor Boffin boli vyrobené v niekoľkých... viac informácií »
Originálne vrecká do vysávačov
Značka: Sencor
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Vrecká do vysávačov Sencor SVC 65 Boffin sú dodávané v balení po 5 ks s dvomi mikrofiltrami. Vysávače Sencor Boffin boli vyrobené v niekoľkých...

Vrecká do vysávačov Sencor SVC 65 Boffin sú dodávané v balení po 5 ks s dvomi mikrofiltrami. Vysávače Sencor Boffin boli vyrobené v niekoľkých farebných variantách SVC65GR (zelená), SVC65BL (modrá), SVC65VT (fialová) a SVC65YL (žltá).
Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.

Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt.
Vysoko kvalitný produkt Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 65 Boffin môžete kúpiť ľahko tu na našich stránkach v známej sekcii vrecká do vysávačov! Vyhľadajte si ešte ďalšie produkty v spomínanej sekcii za super ceny. Predná značka Sencor vám ponúka kvalitný sortiment

Tento lacný produkt Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 65 Boffin od popredného výrobcu Sencor môžete zohnať práve tu skutočne lacno! Aktuálne za 8 EUR.