robot-vysavac.sk

Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 660 Corso a SVC 670 Delta

Tento najpredávanejší kus Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 660 Corso a SVC 670 Delta od obľúbeného výrobcu Sencor je možné zaobstarať práve teraz na našej webovej stránke za mimoriadne nízku cenu. V súčasnosti za 7,84 EUR. EAN: 8590669085842
Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 660 Corso a SVC
Overiť dostupnosť »
Značka: Sencor
7,84 EUR

Popis produktu

Vrecká s objemom 2 litrov do vysávačov Sencor SVC 660SL Corso, SVC 660RD Corso a SVC 670 Delta sú dodávané v balení po 5 ks s dvomi mikrofiltrami.
Ďalšou filtračnou vrstvou vo vašom vysávači sú originálne filtre SVX 002HF. Tieto filtre nezabudnite meniť podľa pokynov výrobcu v návode k vysávači.  

Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt.