Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 770 Santi

Veľmi žiadaný tovar Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 770 Santi máte možnosť dostať aktuálne u nás zaradený v rubrike vrecká do... viac informácií »
Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 770
Značka: Sencor
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi žiadaný tovar Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 770 Santi máte možnosť dostať aktuálne u nás zaradený v rubrike vrecká do...

Veľmi žiadaný tovar Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 770 Santi máte možnosť dostať aktuálne u nás zaradený v rubrike vrecká do vysávačov! Teraz môžete nájsť obľúbené kusy z tejto rubriky za outletovú cenu.
Vrecká s objemom 1,5 litra do vysávačov Sencor SVC 770SL Santi sú dodávané v balení po 5 ks s mikrofiltrom.
Ďalšiou filtračnou vrstvou vo vašom vysávači sú originálne filtre SVX 008HF. Nezabudnite aj tieto filtre meniť podľa pokynov výrobcu v návode k vysávači.
Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.

Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt.

Veľa podarený produkt Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 770 Santi od kvalitného výrobcu Sencor je k dispozícii tu za parádnu cenu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 8 EUR.