Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 7CA (5ks)

Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 7CA (5ks + mikrofilter). Účinnosť filtrácie vreciek je na úrovni HEPA filtra s vysokou pevnosťou a... viac informácií »
Originálne vrecká do vysávačov Sencor
Značka: Sencor
7,54 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 7CA (5ks + mikrofilter). Účinnosť filtrácie vreciek je na úrovni HEPA filtra s vysokou pevnosťou a...

Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 7CA (5ks + mikrofilter).
Účinnosť filtrácie vreciek je na úrovni HEPA filtra s vysokou pevnosťou a odolnosťou proti pretrhnutiu a to vďaka kompaktnej štruktúre vlákien vrátane odolnosti voči vlhkosti – hydrofóbna úprava materiálu odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti (u vysávačov môže bežne dôjsť k náhromadeniu vlhkosti, napr. v nádobe vysávača, tyči, hadici, …). Nedochádza tak k znehodnoteniu vrecka ani pri jeho nechcennom styku s vodou.
Konštantný sací výkon – až do úplneho naplnenia vrecka = až o 50% dlhšiu životnosť, než klasické papierové vrecká.Antibakteriálna úprava – špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna proti mikrobiálnemu napadnutiu, tým zabraňuje ďalšiemu rozmnožovaniu plesní, baktérií a rôznych mikroorganizmov, ktoré často spôsobujú nepríjemné alergie.
Tento neodolateľný tovar Originálne vrecká do vysávačov ide nakúpiť v pohode na stránkach umiestnený v sekcii vrecká do vysávačov. Máme pre vás unikátne kúsky v spomínanej kategórii z pohodlia domova. Známy výrobca Sencor predstavuje skvelé produkty. Máme toho viac, máme v ponuke však viac skvelých výrobkov značky Sencor. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 7CA (5ks) od značky so zárukou kvality Sencor jednoducho nájdete aktuálne extra výhodne! Cena od 7,54 EUR.