robot-vysavac.sk

Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 7CA SEVEN

Veľa žiadaný produkt Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 7CA SEVEN od top značky Sencor ide získať práve tu za výhodnú cenu. Produkt nakúpite teraz u nás za 15,28 EUR. EAN: 8590669132102
Originálne vrecká do vysávačov
Overiť dostupnosť »
Značka: Sencor
15,28 EUR

Popis produktu

Vrecká s objemom 2,5 litra do vysávačov Sencor SVC 7CA SEVEN sú dodávané vo väčšom ekonomickom balení po 10 ks + 1 mikrofilter a 5 ks vôní do vysávača SVX Lemon.
Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt.