robot-vysavac.sk

Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 8 Tizio

Tento výnimočný produkt Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 8 Tizio od spoločnosti s popredným postavením na trhu Sencor je k dispozícii momentálne za super cenu! Ceny už od 14,40 EUR. EAN: 8590669132119
Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC
Overiť dostupnosť »
Značka: Sencor
14,40 EUR

Popis produktu

Vrecká s objemom 2 litrov do vysávačov Sencor SVC 8 Tizio sú dodávané v ekonomickom balení po 10 ks s dvomi mikrofiltrami a 5 ks citrónových vôní do vysávačov vo forme tyčiniek. Vysávače Sencor Tizio boli vyrobené v niekoľkých farebných variantách SVC8GR (zelená), SVC8RD (červená), SVC8VT (fialová) a SVC8YL (žltá).
Ďalšou filtračnou vrstvou vo vašom vysávači sú  originálne filtre SVX 013HF. Tieto filtre nezabudnite meniť podľa pokynov výrobcu v návode k vysávači.  

Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt.