robot-vysavac.sk

Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 820 a SVC 825

Vynikajúci tovar Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 820 a SVC 825 od dodávateľa so skvelou povesťou Sencor nájdete v súčasnosti vo výhodnej akcii! Aktuálne stojí u nás 7,96 EUR.
EAN: 8590669085835
Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC
Overiť dostupnosť »
Značka: Sencor
7,96 EUR

Popis produktu

Vrecká s objemom 3,5 litra do vysávačov Sencor SVC 825 OR Mandarine, SVC 825 GR Limet a SVC 820 BK sú dodávané v balení po 5 ks s dvomi mikrofiltrami.
Ďalšou filtračnou vrstvou vo vašom vysávači sú  originálne filtre SVX 006HF. Tieto filtre nezabudnite meniť podľa pokynov výrobcu v návode k vysávači.  

Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt.