Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 820 a SVC 825

Vrecká s objemom 3,5 litra do vysávačov Sencor SVC 825 OR Mandarine, SVC 825 GR Limet a SVC 820 BK sú dodávané v balení po 5 ks s dvomi... viac informácií »
Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 820 a
Značka: Sencor
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Vrecká s objemom 3,5 litra do vysávačov Sencor SVC 825 OR Mandarine, SVC 825 GR Limet a SVC 820 BK sú dodávané v balení po 5 ks s dvomi...

Vrecká s objemom 3,5 litra do vysávačov Sencor SVC 825 OR Mandarine, SVC 825 GR Limet a SVC 820 BK sú dodávané v balení po 5 ks s dvomi mikrofiltrami.
Ďalšou filtračnou vrstvou vo vašom vysávači sú  originálne filtre SVX 006HF. Tieto filtre nezabudnite meniť podľa pokynov výrobcu v návode k vysávači.  

Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt. Podarený produkt ide nakúpiť bezprostredne tu na našich stránkach v populárnej kateogrii vrecká do vysávačov! Vyhľadajte si skvelé produkty z tejto známej kategórie za skvelú cenu! U nás vám ponúkneme viac, máme však aj v ponuke ďalšie skvelé produkty od značky Sencor. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vehlasná značka Sencor dlhodobo vyrába skvelé produkty. Presvedčte sa.

Vynikajúci tovar Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 820 a SVC 825 od dodávateľa so skvelou povesťou Sencor nájdete v súčasnosti vo výhodnej akcii! Aktuálne stojí u nás 8 EUR.