Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 821BL, 821RD

Úplne jedinečný tovar máte možnosť zaobstarať ešte tu na našich stránkach v kategórii vrecká do vysávačov! Zaobstarajte si úplne nové produkty... viac informácií »
Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 821BL
Značka: Sencor
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Úplne jedinečný tovar máte možnosť zaobstarať ešte tu na našich stránkach v kategórii vrecká do vysávačov! Zaobstarajte si úplne nové produkty...

Úplne jedinečný tovar máte možnosť zaobstarať ešte tu na našich stránkach v kategórii vrecká do vysávačov! Zaobstarajte si úplne nové produkty z našej sekcie za internetové ceny! Vrecká s objemom 2,5 litra do vysávačov Sencor SVC 821 BL a SVC 821 RD sú dodávané v balení po 5 ks s dvomi mikrofiltrami. 
Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt. 

Tento zľavnený výrobok Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 821BL, 821RD od renomovaného dodávateľa Sencor je možné zakúpiť tu teraz práve lacno! Teraz zaobstaráte len za 8 EUR.