robot-vysavac.sk

Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 821BL, 821RD

Tento zľavnený výrobok Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 821BL, 821RD od renomovaného dodávateľa Sencor je možné zakúpiť tu teraz práve lacno! Teraz zaobstaráte len za 7,96 EUR.
EAN: 8590669085774
Originálne vrecká do vysávačov Sencor
Overiť dostupnosť »
Značka: Sencor
7,96 EUR

Popis produktu

Vrecká s objemom 2,5 litra do vysávačov Sencor SVC 821 BL a SVC 821 RD sú dodávané v balení po 5 ks s dvomi mikrofiltrami. 
Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt.