robot-vysavac.sk

Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 900 Gemino

Tento lacný produkt Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 900 Gemino od výrobcu s dlhou históriou Sencor máte možnosť dostať tu a teraz práve skutočne lacno! Produkt momentálne predávame za 7,84 EUR. EAN: 8590669085859
Originálne vrecká do vysávačov
Overiť dostupnosť »
Značka: Sencor
7,84 EUR

Popis produktu

Vrecká s objemom 4 litrov do vysávačov Sencor SVC 900 Gemino sú dodávané v balení po 5 ks a 2 mikrofitrami.
Ďalšou filtračnou vrstvou vo vašom vysávači sú originálne filtre SVX 005HF. Nezabudnite meniť aj tieto filtre podľa pokynov od výrobcu v návode k vysávači.
Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.
Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt.