Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 900 Gemino

Veľmi jedinečný tovar môžete zaobstarať ľahko na našom webe v populárnej sekcii vrecká do vysávačov! Zaobstarajte si podobné výrobky v... viac informácií »
Originálne vrecká do vysávačov
Značka: Sencor
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi jedinečný tovar môžete zaobstarať ľahko na našom webe v populárnej sekcii vrecká do vysávačov! Zaobstarajte si podobné výrobky v...

Veľmi jedinečný tovar môžete zaobstarať ľahko na našom webe v populárnej sekcii vrecká do vysávačov! Zaobstarajte si podobné výrobky v spomínanej kategórii za výborné peniaze! Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac. Pozrite sa tiež na viac kvalitného tovaru od značky Sencor. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Sencor poskytuje prvotriedne výrobky Nakupujte výhodný u nás.
Vrecká s objemom 4 litrov do vysávačov Sencor SVC 900 Gemino sú dodávané v balení po 5 ks a 2 mikrofitrami.
Ďalšou filtračnou vrstvou vo vašom vysávači sú originálne filtre SVX 005HF. Nezabudnite meniť aj tieto filtre podľa pokynov od výrobcu v návode k vysávači.
Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.
Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt.

Tento lacný produkt Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 900 Gemino od výrobcu s dlhou históriou Sencor máte možnosť dostať tu a teraz práve skutočne lacno! Produkt momentálne predávame za 8 EUR.