robot-vysavac.sk

Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC840RD Silenzio

Tento vynikajúci tovar Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC840RD Silenzio od spoločnosti so skvelým menom Sencor máte možnosť nájsť u nás za outletovú cenu. V akcii od 7,84 EUR. EAN: 8590669111282
Originálne vrecká do vysávačov Sencor
Overiť dostupnosť »
Značka: Sencor
7,84 EUR

Popis produktu

Vrecká s objemom 2,5 litra do vysávačov Sencor SVC 840 RD Silenzio sú dodávané v balení po 5 ks s dvomi mikrofiltrami.
Ďalšou filtračnou vrstvov vo vašom vysávači sú originálne filtre  SVX 011HF. Tieto filtre nezabudnite meniť podľa pokynov výrobcu v návode k vysávaču, čo je zhruba raz za rok.
Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt.