Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC840RD Silenzio

Kvalitný a obľúbený tovar možno zohnať ešte na našich stránkach umiestnený v rubrike vrecká do vysávačov! Teraz môžete získať skvelé... viac informácií »
Originálne vrecká do vysávačov Sencor
Značka: Sencor
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný a obľúbený tovar možno zohnať ešte na našich stránkach umiestnený v rubrike vrecká do vysávačov! Teraz môžete získať skvelé...

Kvalitný a obľúbený tovar možno zohnať ešte na našich stránkach umiestnený v rubrike vrecká do vysávačov! Teraz môžete získať skvelé produkty zo spomínanej kategórie v bezva akcii. Dodávateľ Sencor vám predstavuje skvelé výrobky. Pozrite so sami! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac. U nás v ponuke totiž nájdete ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Sencor. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Vrecká s objemom 2,5 litra do vysávačov Sencor SVC 840 RD Silenzio sú dodávané v balení po 5 ks s dvomi mikrofiltrami.
Ďalšou filtračnou vrstvov vo vašom vysávači sú originálne filtre  SVX 011HF. Tieto filtre nezabudnite meniť podľa pokynov výrobcu v návode k vysávaču, čo je zhruba raz za rok.
Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt.

Tento vynikajúci tovar Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC840RD Silenzio od spoločnosti so skvelým menom Sencor máte možnosť nájsť u nás za outletovú cenu. V akcii od 8 EUR.