robot-vysavac.sk

Originálne vrecká Electrolux E201S S-bag ® CLASSIC LONG PERFORMANCE

V zľave produkt Originálne vrecká Electrolux E201S S-bag ® CLASSIC LONG PERFORMANCE s osvedčenou značkou Electrolux môžete zaobstarať v aktuálnej ponuke za akčnú cenu! Teraz len za 8,71 EUR. EAN: 7319599031443
Originálne vrecká Electrolux E201S

Popis produktu

Originálne vrecká do vysávača z viac vrstvovej netkanej textílie S-bag® CLASSIC LONG PERFORMANCE – 4ks vreciek v balení.  CLASSIC LONG PERFORMANCE je nové syntetické filtračné vrecko, ktoré sa vyznačuje až o 50% dlhšou životnosťou, než normálne papierové vrecko. Ak budete vysávať s tradičným vreckom, ktoré je viac ako z polovice plné, tak účinnosť vysávania sa postupne zníži. Pri použití tohto syntetického prachového vrecka novej generácie ku zníženiu účinnosti nedôjde. Tieto vrecka sú špeciálne skonštruované tak, aby dlhodobo zaistili vynikajúcu účinnosť vysávania, a to až do okamihu ich úplného naplnenia a následnej likvidácie. A teraz vďaka inovatívnemu spôsobu rozloženia pojme až o 15% viac nečistôt, než ploché syntetické vrecko!Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov, či ostrejších predmetov.
Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina môže papierové vrecko navlhčiť a oslabené miesto je tak náchylnejšie k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to je až o 40% viac oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierových vreciek ich filtračné schopnosti klesajú. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a neznižuje sa tým účinnosť vysávania.

Neorientujete sa vo vreckách S-Bag? Prečítajte si náš článok – dozviete sa viac!

POZOR!Tieto vrecká nepoužívajte na odsávania stavebného prachu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) ani do neho nevysávajte popol z krbu! Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávača!