Originálne vrecká Electrolux E201SM S-bag® CLASSIC LONG PERFORMANCE Megapack 12 ks

Balenie 12 kusov originálnych vreciek Electrolux z viac vrstvovej netkanej textílie. Ušetrite peniaze a svoj drahocenný čas - kúpte si balenie Megapack... viac informácií »
Originálne vrecká Electrolux E201SM S-bag® CLASSIC LONG PERFORMANCE Megapack
Balenie 12 kusov originálnych vreciek Electrolux z viac vrstvovej netkanej textílie. Ušetrite peniaze a svoj drahocenný čas - kúpte si balenie Megapack...

Balenie 12 kusov originálnych vreciek Electrolux z viac vrstvovej netkanej textílie. Ušetrite peniaze a svoj drahocenný čas – kúpte si balenie Megapack s-bag® CLASSIC LONG PERFORMANCE (celkom 12 vreciek v balení) za jedinečnú cenu.
CLASSIC LONG PERFORMANCE je nové syntetické filtračné vrecko, ktoré sa vyznačuje až o 50% dlhšou životnosťou, než normálne papierové vrecko. Ak budete vysávať s tradičným vreckom, ktoré je viac ako z polovice naplnené, tak sa účinnosť vysávania veľmi rýchlo zníži. Pri použití tohto syntetického prachového vrecka novej generácie k tomuto zníženiu určite nedôjde.
Tieto vrecká sú špeciálne konštruované tak, aby dlhodobo zaisťovali vynikajúcu účinnosť vysávania a to až do okamihu jeho naplnenia a následnej likvidácie. A teraz vďaka inovatívnemu spôsobu rozloženia pojme až o 15% viac nečistôt, než ploché syntetické vrecko!
Neorientujete sa vo vreckách S-Bag? Prečítajte si náš článok – dozviete sa viac!
VÝHODY VRECIEK Z NETKANEJ TEXTÍLIE:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vsatí vody – nasiata zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.

POZOR!
Tieto vrecká nepoužívajte na vysávanie stavebného materiálu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) a ani do neho nevysávajte popol z krbov! Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávaču! 
Kvalitný a obľúbený tovar Originálne vrecká Electrolux E201SM S-bag® CLASSIC LONG PERFORMANCE Megapack 12 ks ide získať práve tu na webe v obľúbenej rubrike vrecká do vysávačov. Preskúmajte podobné produkty z tejto obľúbenej sekcie za výpredajovú cenu. Možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký. Máme v ponuke však tiež viac vybraných výrobkov značky Electrolux. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Vedúci dodávateľ Electrolux má v ponuke špičkový tovar.

Tento lacný produkt Originálne vrecká Electrolux E201SM S-bag® CLASSIC LONG PERFORMANCE Megapack 12 ks od renomovaného dodávateľa Electrolux nájdete u nás právě stále výhodne! Práve teraz len za 21 EUR.