robot-vysavac.sk

Originálne vrecká ETA 960068000 eBAG Original

Tento akčný výrobok Originálne vrecká ETA 960068000 eBAG Original od značky s tradíciou a dobrou povesťou ETA máte možnosť dostať na našich stránkach teraz práve skutočne lacno. V súčasnosti za skvelú cenu 7,35 EUR.
EAN: 8590393258130
Originálne vrecká ETA 960068000
Overiť dostupnosť »
Značka: ETA
7,35 EUR

Popis produktu

Originálne vrecká ETA z viacvrstvovej textílie, v balení nájdete 5 ks vreciek a univerzálny motorový filter na zastrihnutie.Vrecká dosahujú vysoké filtračné schopnosti 99,9%. Vďaka kvalitnému materiálu zaistí dlhodobú vysokú filtračnú schopnosť bez klesajúcej priechodnosti vzduchu vreckom. Preto dobou vysávania neklesá sacia sila vysávača a predlžuje sa životnosť vrecka. Meníte ho tak podstatne menej často ako vrecká papierové.
Vrecká použijete do všetkých vysávačov zhodných s prírubou ETA Unibag č. 11 a ďalších modelov vysávačov iných výrobcov.

Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vsatí vody – nasiata zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.