robot-vysavac.sk

Originálne vrecká ETA 960068030 eBAG Original Mini

Veľmi obľúbený tovar Originálne vrecká ETA 960068030 eBAG Original Mini od výrobcu ETA ľahko nájdete v aktuálnej ponuke vo výpredajové akciu! Stojí práve teraz u nás 6,92 EUR.
EAN: 8592417793993
Originálne vrecká ETA 960068030 eBAG
Overiť dostupnosť »
Značka: ETA
6,92 EUR

Popis produktu

Originálne vrecka ETA z viacvrtvovej netkanej textílie v najmenšom prevedení – s obsahom 2 litrov. V balení nájdete 5 vreciek a dvojvrstvový mikrofilter. Najmenšie z originálnych vreciek ETA eBag, nie sú vybavené hygienickým uzáverom.

Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v vysatá drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vysatí vody – vysatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.