Originálne vrecká H16 do vysávačov Hoover

Originálne vrecká H16 z filtračného papiera do vysávačov Hoover Aqua Jet. V sete nájdete 5 ks originálnych vreciek Hoover z kvalitného filtračného... viac informácií »
Originálne vrecká H16 do vysávačov
Značka: Hoover
8,81 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálne vrecká H16 z filtračného papiera do vysávačov Hoover Aqua Jet. V sete nájdete 5 ks originálnych vreciek Hoover z kvalitného filtračného...

Originálne vrecká H16 z filtračného papiera do vysávačov Hoover Aqua Jet. V sete nájdete 5 ks originálnych vreciek Hoover z kvalitného filtračného materiálu.
Vrecká nikdy nepreťažujte, naplňte ich len do 2/3 obsahu, potom vrecko vymeňte. Pri preťažení môže dôjsť k pretrhnutiu vrecka a poškodeniu vysávača. Výnimočný a žiadaný produkt Originálne vrecká H16 do vysávačov Hoover nájdete jednoducho na webe v populárnej kateogrii vrecká do vysávačov. Pripravili sme akčné produkty v spomínanej sekcii za neuveriteľne výhodnú cenu!

Akčný a v zľave produkt Originálne vrecká H16 do vysávačov Hoover od spoľahlivého výrobcu Hoover pohodlne zoženiete práve teraz na našej webovej stránke za super peniaze. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 8,81 EUR.