Originálne vrecká H54 do vysávačov Hoover

Originálne vrecká H54 do vysávačov Hoover Trilly. V sete nájdete dva filtre:čierny mikrofilter s rozmerom 67 x 59 mmbiely mikrofilter - kónusový tvar -... viac informácií »
Originálne vrecká H54 do vysávačov
Značka: Hoover
5,02 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálne vrecká H54 do vysávačov Hoover Trilly. V sete nájdete dva filtre:čierny mikrofilter s rozmerom 67 x 59 mmbiely mikrofilter - kónusový tvar -...

Originálne vrecká H54 do vysávačov Hoover Trilly.
V sete nájdete dva filtre:čierny mikrofilter s rozmerom 67 x 59 mmbiely mikrofilter – kónusový tvar – výška 69 mm, vrchná šírka 85 mm, dolná šírka 46 mm
Objem vrecka je 1,5 l. Akčný a v zľave tovar nájdete ľahko tu na našich stránkach umiestnený v kategórii vrecká do vysávačov! Teraz si môžete kúpiť zľavnené kusy v spomínanej sekcii vo výpredajovej akcii! Známa značka Hoover má v stále ponuke prvotriedny produkty Ale to nie je koniec našej ponuky, máme toho pre vás viac. Mrknite tiež na ďalšie vybrané kúsky od značky Hoover. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Unikátny tovar Originálne vrecká H54 do vysávačov Hoover od spoločnosti s popredným postavením na trhu Hoover môžete pohodlne kúpiť u nás právě za priaznivú cenu. Teraz za 5,02 EUR.