Originálne vrecká H59 do vysávačov Hoover Athyss, Junior

Sada originálnych vreciek a mikrofiltrov pre vysávače značky Hoover - typy Athyss a Junior.Set obsahuje 5 vreciek z viac vrstvového bieleho filtračného... viac informácií »
Originálne vrecká H59 do vysávačov Hoover Athyss
Značka: Hoover
10 EUR
Overiť dostupnosť »
Sada originálnych vreciek a mikrofiltrov pre vysávače značky Hoover - typy Athyss a Junior.Set obsahuje 5 vreciek z viac vrstvového bieleho filtračného...

Sada originálnych vreciek a mikrofiltrov pre vysávače značky Hoover – typy Athyss a Junior.Set obsahuje 5 vreciek z viac vrstvového bieleho filtračného papiera + 2 ks mikrofiltrov. Vrecka sú vybavené hygienickým uzáverom pre lepšiu a hygienickejšiu manipuláciu so zaplneným vreckom.Obsah vrecka je 1,5 l.
Žiadaný tovar Originálne vrecká H59 do vysávačov Hoover Athyss, Junior ide kúpiť jednoducho tu u nás v populárnej rubrike vrecká do vysávačov! Teraz kúpite ešte podobné produkty z tejto obľúbenej rubriky za super peniaze. To ale nie je všetko, náš sortiment je ale široký. U nás nájdete viac osvedčených výrobkov od dodávateľa Hoover. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Hoover má v stále ponuke veľmi kvalitné produkty. Nové kúsky každý deň!

Zľavnený produkt Originálne vrecká H59 do vysávačov Hoover Athyss, Junior pochádzajúce od značky Hoover možno zohnať tu a teraz za dobrú cenu. Teraz môžete získať za skvelú cenu 10 EUR.