Originálne vrecká H60 pre vysávače Hoover Pure Power, Telios Plus

Originálne vrecká značky Hoover vhodné do vysávačov Hoover Silent Energy, Purepower, Freemotion, Sensory, Sensory EVO a Telios Plus so systémom... viac informácií »
Originálne vrecká H60 pre vysávače Hoover Pure Power
Značka: Hoover
11 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálne vrecká značky Hoover vhodné do vysávačov Hoover Silent Energy, Purepower, Freemotion, Sensory, Sensory EVO a Telios Plus so systémom...

Originálne vrecká značky Hoover vhodné do vysávačov Hoover Silent Energy, Purepower, Freemotion, Sensory, Sensory EVO a Telios Plus so systémom hygienického uzatvorenia.V balení nájdete 4 kusy vreciek zo špeciálnej textílie s označením „EPA – AntiOdour“. Vrecká sú vhodné pre chovateľov domácich miláčikov – psov a mačiek. Pohlcujú nežiadúce pachy, ktoré vznikajú z baktérií žijúcich vo vysatých chlpoch. Vysávania je teda zrazu o niečo príjemnejšie.
Kvalitný tovar ide kúpiť bezstarostne tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike vrecká do vysávačov! Teraz získate zľavnené výrobky z tejto rubriky za najnižšiu cenu! Tento výnimočný výrobca Hoover dodáva svojim zákazníkom vysoko kvalitné produkty Nebojte, v ponuke toho máme viac, pozrite sa tiež na ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa Hoover. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a žiadaný kus Originálne vrecká H60 pre vysávače Hoover Pure Power, Telios Plus od populárneho výrobcu Hoover ide zaobstarať v aktuálnej ponuke v zľave. Iba teraz za 11 EUR.