Originálne vrecká H64 pre vysávače Hoover Capture

Set piatich kusov originálnych papierových vreciek H64 pre valcové vysávače Hoover FreespaceVrecká sú vyrobené z vysoko kvalitného, bieleho, viac... viac informácií »
Originálne vrecká H64 pre vysávače Hoover
Značka: Hoover
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Set piatich kusov originálnych papierových vreciek H64 pre valcové vysávače Hoover FreespaceVrecká sú vyrobené z vysoko kvalitného, bieleho, viac...

Set piatich kusov originálnych papierových vreciek H64 pre valcové vysávače Hoover FreespaceVrecká sú vyrobené z vysoko kvalitného, bieleho, viac vrstvového filtračného papieru.Pred vložením do vysávača prosím zahnite rohy vrecka podľa označenia prerušovanou čiarou. Lepšie ho tak nasadíte do držiaku vo vysávači.
Plné vrecko odneste do komunálního odpadu.Objem sáčku 1,9 l
Obľúbený a akčný produkt je dostupný bez problémov tu na webe v populárnej rubrike vrecká do vysávačov! Získajte úplne nové produkty zo spomínanej kategórie v zľave. To však nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! Máme v ponuke však tiež viac kvalitných produktov od výrobcu Hoover. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Podarený výrobok Originálne vrecká H64 pre vysávače Hoover Capture od dodávateľa so skvelou povesťou Hoover možno zohnať v súčasnosti za mimoriadne nízku cenu! Ponuky už od 8 EUR.