Originálne vrecká H66 pre vysávače Hoover Dinamis, Multifunction Pro

Hoci je veľmi ľahké si toto vrecko pomýliť s vreckom z netkanej textílie, tak toto originálne vrecko značky Hoover, označenie H66 je vyrobené z viac... viac informácií »
Originálne vrecká H66 pre vysávače Hoover
Značka: Hoover
11 EUR
Overiť dostupnosť »
Hoci je veľmi ľahké si toto vrecko pomýliť s vreckom z netkanej textílie, tak toto originálne vrecko značky Hoover, označenie H66 je vyrobené z viac...

Hoci je veľmi ľahké si toto vrecko pomýliť s vreckom z netkanej textílie, tak toto originálne vrecko značky Hoover, označenie H66 je vyrobené z viac vrstvového bieleho filtračného papieru.
V balení nájdete celkom 4 kusy týchto vreciek vhodné do vysávačov Dinamis, Multifunction Pro, Bidon TWDH.Objem vrecka je 13 l. Kvalitný produkt Originálne vrecká H66 pre vysávače Hoover Dinamis, je k dostaniu bezprostredne tu na našom webe v obľúbenej rubrike vrecká do vysávačov. Teraz získate parádne produkty v spomínanej sekcii za skvelú cenu! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Hoover môže ponúkať prvotriedny sortiment. Presvedčte sa sami! Nebojte, máme toho viac, mrknite tiež na viac produktov od značky Hoover. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný produkt Originálne vrecká H66 pre vysávače Hoover Dinamis, Multifunction Pro od značky s dlhou tradíciou Hoover ľahko získate práve teraz u nás extra so zľavou! Teraz za 11 EUR.