Originálne vrecká H73 do vysávačov Hoover Athos

Unikátny výrobok Originálne vrecká H73 do vysávačov Hoover Athos môžete zaobstarať taktiež tu na webe v obľúbenej sekcii vrecká do vysávačov.... viac informácií »
Originálne vrecká H73 do
Značka: Hoover
12 EUR
Overiť dostupnosť »
Unikátny výrobok Originálne vrecká H73 do vysávačov Hoover Athos môžete zaobstarať taktiež tu na webe v obľúbenej sekcii vrecká do vysávačov....

Unikátny výrobok Originálne vrecká H73 do vysávačov Hoover Athos môžete zaobstarať taktiež tu na webe v obľúbenej sekcii vrecká do vysávačov. Pozrite sa na podobné výrobky z tejto známej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu. To ale nie je všetko, náš sortiment je ale široký! Máme v ponuke viac skvelých kúskov od dodávateľa Hoover. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. U zákazníkov obľúbená značka Hoover dodáva veľmi kvalitný sortiment A to je ešte len začiatok!
Originálne vrecká Hoover H73 z vysoko kvalitnej netkanej textílie do valcového vysávača Hoover Athos, 4 kusy v balení. Pre modely vyrobené do roku 2014.Obsah vrecka je 5 l.
Vrecká do vysavačov vyrobené z viac vrstvovej netkanej textílie sú ďalšou generáciou vreciek, ktorá celkom nahradzuje a svojimi vlastnosťami predbehne papierové vrecká.

Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov, či ostrejších predmetov.
Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina môže papierové vrecko navlhčiť a oslabené miesto je tak náchylnejšie k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to je až o 40% viac oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierových vreciek ich filtračné schopnosti klesajú. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a neznižuje sa tým účinnosť vysávania

POZOR! Tieto vrecká nepoužívajte na odsávania stavebného prachu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) ani do neho nevysávajte popol z krbu! Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávača!

Tento lacný kus Originálne vrecká H73 do vysávačov Hoover Athos od spoločnosti s popredným postavením na trhu Hoover máte možnosť získať tu a teraz za najnižšiu cenu! V akcii od 12 EUR.