Originálne vrecká H77 pre vysávače Hoover

Set originálnych vysokofiltračných vreciek Hoover H77 vhodných do vreckových vysávačov Hoover Space Explorer SL71_SL10011 a SL71_SL20011 a ďalších... viac informácií »
Originálne vrecká H77 pre vysávače
Značka: Hoover
11,76 EUR
Overiť dostupnosť »
Set originálnych vysokofiltračných vreciek Hoover H77 vhodných do vreckových vysávačov Hoover Space Explorer SL71_SL10011 a SL71_SL20011 a ďalších...

Set originálnych vysokofiltračných vreciek Hoover H77 vhodných do vreckových vysávačov Hoover Space Explorer SL71_SL10011 a SL71_SL20011 a ďalších typov.
V sete nájdete 4 kusy vreciek z kvalitnej viacvrstvovej netkanej textílie, vybavené hygienickým uzáverom.

Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v vysatá drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vysatí vody – vysatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.

POZOR!Tieto vrecká nepoužívajte na odsávanie stavenného prachu (vŕtanie, brúsenie, murárskej práce) ani do neho nyvsávajte popol z krbu. Môže dôjsť ku zničeniu vášho vysávača. Tento akčný výrobok Originálne vrecká H77 pre vysávače Hoover máte možnosť nájsť práve na stránkach zaradený v rubrike vrecká do vysávačov! Mrknite na zľavnené výrobky v spomínanej kategórii vo výpredajovej akcii. Vehlasný výrobca Hoover má k dispozícii top výrobky. Presvedčte sa sami.

Výnimočný a žiadaný výrobok Originálne vrecká H77 pre vysávače Hoover od výrobcu so zárukou kvality Hoover jednoducho môžete zaobstarať v súčasnosti za neuveriteľne nízku cenu! Výhodne teraz u nás za 11,76 EUR.