robot-vysavac.sk

Originálne vrecká vysávača Electrolux E200 S-Bag ® CLASSIC

Tento exkluzívny produkt Originálne vrecká vysávača Electrolux E200 S-Bag ® CLASSIC od popredného výrobcu Electrolux môžete zohnať u nás vo výpredajové akciu! Teraz nakúpite za 8,85 EUR.
EAN: 7319599031481
Originálne vrecká vysávača Electrolux E200

Popis produktu

Originálne vrecká do vysávača Electrolux z viac vrstvového filtračného papiera E200 S-bag® CLASSIC – 5 vreciek v balení (balené v igelite).
Jednoznačná kvalita originálneho výrobcu. Pevný a odolný vďaka inovovanému spôsobu skladania s trojitým preložením. Vyznačuje sa veľmi dobrou filtračnou schopnosťou a zachytí viac ako 95% všetkých prachových častíc. S-bag Classic je vybavený automatickým uzatváraním, ktoré uľahčuje manipuláciu pri jeho výmene.
Jednoduchým povytiahnutím uzáveru na kartónovej hlave vrecka smerom hore – pred vyňatím vrecka z vysávača- uzavrite nasávací otvor vrecka a zabránite tak úniku prachu pri jeho vyňatí z vysávača a vloženia do komunálneho odpadu.
Neorientujete sa vo vreckách S-Bag? Prečítajte si náš článok – dozviete sa viac!
POZOR!
Tieto vrecká nepoužívajte na vysávanie stavebného materiálu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) a ani do neho nevysávajte popol z krbov! Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávača!