Originální žluté utěrky z mikrovlákna Hobot

Originální sada náhradních utěrek z mikrovlákna na mokré čištění oken a skel. Pro robotické čističe oken HOBOT 268, 288 a 298. Sada obsahuje 3... viac informácií »
Originální žluté utěrky z mikrovlákna
Značka: HOBOT
10,50 EUR
Overiť dostupnosť »
Originální sada náhradních utěrek z mikrovlákna na mokré čištění oken a skel. Pro robotické čističe oken HOBOT 268, 288 a 298. Sada obsahuje 3...

Originální sada náhradních utěrek z mikrovlákna na mokré čištění oken a skel. Pro robotické čističe oken HOBOT 268, 288 a 298. Sada obsahuje 3 ks utěrek z mikrovlákna.
Veľmi žiadaný produkt Originální žluté utěrky z mikrovlákna Hobot je k dispozícii pohodlne na našom webe umiestnený v rubrike mopy pre vysávače s vytieraním. Získajte parádne produkty z našej kategórie z pohodlia domova! Možno hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac! U nás totiž nájdete viac skvelého tovaru značky HOBOT. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Úplne unikátny výrobok Originální žluté utěrky z mikrovlákna Hobot od skvelej značky HOBOT ľahko zoženiete dnes v zľave! Práve možno objednať len za 10,50 EUR.