Originálny aktívny AirClean filter SF-AA 30

Aktívny AirClean filter SF-AA 30 - originál značky Miele. Originálny aktívny HEPA filter pre vysávače Miele. Filter je vybavený uhlíkovou náplňou,... viac informácií »
Originálny aktívny AirClean filter SF-AA
Značka: Miele
25 EUR
Overiť dostupnosť »
Aktívny AirClean filter SF-AA 30 - originál značky Miele. Originálny aktívny HEPA filter pre vysávače Miele. Filter je vybavený uhlíkovou náplňou,...

Aktívny AirClean filter SF-AA 30 – originál značky Miele.
Originálny aktívny HEPA filter pre vysávače Miele.
Filter je vybavený uhlíkovou náplňou, ktorá zamedzí prieniku pachov, napríklad pri vysávaní zvieracej srsti alebo v domácnosti fajčiarov.
Výrobci HEPA filtrov odporúčajú ich výmenu buď raz za pol roka (u bezvreckových vysávačov) alebo raz za rok (u vreckových vysávačov). Všetko záleží na tom ako často vysávate a na znečistení vysávanej plochy.Firma MIELE dilemu „kedy vymeniť filter“ vyriešila.
Filter vybavila technológiou Timestrip – pri nasadení nového filtra stlačte zelené pole (postačí len tlak prsta), z ktorého sa uvoľní tekutina, ktorá postupom času prelína špeciálnym patentovaným prúžkom s membránovou štruktúrou.Po roku sa prúžok zafarbí a vy na ňom prečítate slovo „replace“.Jednoducho tak poznáte, kedy máte filter vymeniť.
Pozor!Filter môžete použiť do vysávačov, ktoré majú na výrobnom štítku číslo „49/…“ a vyššie (viď obrázok).
Vhodný do týchto vysávačov:S300 až S899S2000 – S2999 S2S7000 – S7999 S7Classic C1Complete C1Dynamic U1
V zľave tento kus Originálny aktívny AirClean filter ide nakúpiť v pohode u nás umiestnený v rubrike filtre do vysávačov. Mrknite na zľavnené výrobky vo spomínanej sekcii za najnižšiu cenu!

Výnimočný a žiadaný produkt Originálny aktívny AirClean filter SF-AA 30 od spoľahlivého výrobcu Miele zaobstaráte práve teraz v našej ponuke za dobrú cenu! Ponuka už od 25 EUR.