Pachový a ochranný filter M5 pre Vorwerk Kobold VK135 a VK136

Náhradný čierny pachový, ochranný filter M5 pre tyčové vysávače Vorwerk Kobold VK135 a VK136, ktorý chráni motor Vášho vysávača. Rozmery... viac informácií »
Pachový a ochranný filter M5 pre Vorwerk Kobold
Značka: Jolly
3 EUR
Overiť dostupnosť »
Náhradný čierny pachový, ochranný filter M5 pre tyčové vysávače Vorwerk Kobold VK135 a VK136, ktorý chráni motor Vášho vysávača. Rozmery...

Náhradný čierny pachový, ochranný filter M5 pre tyčové vysávače Vorwerk Kobold VK135 a VK136, ktorý chráni motor Vášho vysávača.
Rozmery filtra:Výška: 6 mmŠírka: 90 mmDĺžka: 95 – 125 mm Veľmi žiadaný produkt Pachový a ochranný filter M5 pre Vorwerk máte možnosť nakúpiť jednoducho na webe v populárnej rubrike filtre do vysávačov. Pozrite sa na parádne kúsky z tejto sekcie v akcii! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás taky ďalšie preverené produkty od značky Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento akčný produkt Pachový a ochranný filter M5 pre Vorwerk Kobold VK135 a VK136 od skvelej a známej značky Jolly ľahko môžete nájsť u nás teraz v zľave! Na našich stránkach za 3 EUR.