Pachový a tukový filter do odsávačov pary, ohňovzdorný – Electrolux

Uhlíkový pachový filter do odsávačov pary chráni Vašu kuchyňu od tukových výparov a nepríjemných zápachov, udržuje vzduch čistejší a... viac informácií »
Pachový a tukový filter do odsávačov
Uhlíkový pachový filter do odsávačov pary chráni Vašu kuchyňu od tukových výparov a nepríjemných zápachov, udržuje vzduch čistejší a...

Uhlíkový pachový filter do odsávačov pary chráni Vašu kuchyňu od tukových výparov a nepríjemných zápachov, udržuje vzduch čistejší a zdravší.Vhodný pre všetky typy plochých odsávačov pary a účinný behom všetkých druhov varenia.Tento aktívny uhlíkový filter sa používa u odsávačov pary s vnútornou recirkuláciou vzduchu, v miestnosti bez možnosti odvodu kuchynskej pary do ovzdušia.
Filter je ohňovzdorný. Samohasiaci (trieda 1) podľa DIN 53438. Samohasiaci (trieda Hf-2) podľa ISO 9772. Nevytvára toxické splodiny.
Hustota filtra: 400 g/m2Rozmery filtra: 570 x 470 mm Vynikajúci produkt Pachový a tukový filter do odsávačov pary, môžete nakúpiť priamo tu na našom webe v známej kategórii príslušenstvo k odsávačom pár. Vyberte si podobné výrobky z tejto známej kategórie za akčnú cenu. Tento výrobca Electrolux vám poskytuje vysoko kvalitné výrobky

Najpredávanejší tovar Pachový a tukový filter do odsávačov pary, ohňovzdorný - Electrolux od výrobcu s dlhou históriou Electrolux máte možnosť kúpiť si v súčasnosti za najnižšiu cenu! Teraz len za 8 EUR.