Parketová hubica HQ 35 mm

Táto parketová hubica je určená na použitie s vysávačmi s priemerom tyčí 35 mm a je použiteľná na vysávanie všetkých pevných povrchov, ako sú... viac informácií »
Parketová hubica HQ 35
Značka: NEDIS
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Táto parketová hubica je určená na použitie s vysávačmi s priemerom tyčí 35 mm a je použiteľná na vysávanie všetkých pevných povrchov, ako sú...

Táto parketová hubica je určená na použitie s vysávačmi s priemerom tyčí 35 mm a je použiteľná na vysávanie všetkých pevných povrchov, ako sú linolea, parkety, plávujúce podlahy alebo kachličky.
Je vybevaná dvomi distančnými kolieskami a dvomi radami kefiek – čelné sú ale perforované tak aby zaistili čo najlepšiu účinnosť vysávania.
Záber hubice je 30 cm. Zľavový produkt Parketová hubica HQ 35 získate bezstarostne tu u nás zaradený v sekcii hubice a kefy k vysávačom. Teraz kúpite ďalšie kusy z tejto obľúbenej kategórie za priaznivú cenu!

Obľúbený produkt Parketová hubica HQ 35 mm od obľúbeného výrobcu NEDIS nájdete momentálne na našich stránkach za neuveriteľne výhodnú cenu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 8 EUR.