Parketová hubica pre vysávače Electrolux s oválnymi trubkami

Táto neoriginálna parketová hubica je určená na vysávanie tvrdých podláh a s vysávačmi značky Electrolux vybavenými oválnymi trubkami so systémom... viac informácií »
Parketová hubica pre vysávače Electrolux s
Značka: AJS
12,60 EUR
Overiť dostupnosť »
Táto neoriginálna parketová hubica je určená na vysávanie tvrdých podláh a s vysávačmi značky Electrolux vybavenými oválnymi trubkami so systémom...

Táto neoriginálna parketová hubica je určená na vysávanie tvrdých podláh a s vysávačmi značky Electrolux vybavenými oválnymi trubkami so systémom AeroPro.
Hubica je osadená dvomi kefky z prírodných vlákien a dvomi kolieskami z plyšu, ktoré určite nepoškodia vašu jemnú podlahu. Veľmi jedinečný produkt Parketová hubica pre vysávače Electrolux s oválnymi trubkami možno zaobstarať okrem iného tu na webe v známej sekcii hubice a kefy k vysávačom. Pozrite sa na výnimočné kúsky z tejto rubriky jednoducho online! Máme toho pre vás viac, u nás totiž nájdete viac skvelého tovaru od výrobcu AJS. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Výrobca AJS môže ponúkať prémiový tovar

Kvalitný tovar Parketová hubica pre vysávače Electrolux s oválnymi trubkami od spoločnosti so zárukou kvality AJS ide zohnať v súčasnosti vo výhodnej akcii. Vo skvelej akcii za 12,60 EUR.