Parketová hubica s prírodnými štetinami, priemer 35 mm

Táto parketová hubica s vnútorným priemerom otvoru pre tyč 35 mm je vhodná pre niektoré vysávače ETA, Concept, Philips, Zanussi aj Electrolux a je... viac informácií »
Parketová hubica s prírodnými
Značka: HQ
12 EUR
Overiť dostupnosť »
Táto parketová hubica s vnútorným priemerom otvoru pre tyč 35 mm je vhodná pre niektoré vysávače ETA, Concept, Philips, Zanussi aj Electrolux a je...

Táto parketová hubica s vnútorným priemerom otvoru pre tyč 35 mm je vhodná pre niektoré vysávače ETA, Concept, Philips, Zanussi aj Electrolux a je použiteľná na vysávanie všetkých pevných podláh, ako je linoleum, parkety, plávajúce podlahy alebo dlažba. Vďaka jemným štetinkám z prírodných materiálov je vysávanie povrchov šetrné. Husté štetiny podlahu nijak nepoškodia a nepoškriabu.Dve distančné kolieska z mäkkého plastu zaistia pohodlný a bezpečný pohyb po pevných povrchoch. Najpredávanejší produkt máte možnosť zaobstarať bezprostredne tu u nás v obľúbenej rubrike hubice a kefy k vysávačom. Pripravili sme skvelé produkty z našej rubriky za najlepšie ceny. Známy výrobca HQ má v ponuke veľmi kvalitné produkty. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú! Ale to nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa HQ. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Výnimočný a žiadaný tovar Parketová hubica s prírodnými štetinami, priemer 35 mm od značky s tradíciou a dobrou povesťou HQ pohodlne dostanete dnes za rozumné peniaze! Teraz môžete získať za skvelú cenu 12 EUR.