Parketová hubice Electrolux ZE061

Exkluzívny produkt Parketová hubice Electrolux ZE061 možno nakúpiť priamo tu na našich stránkach v kategórii hubice a kefy k vysávačom. Teraz si... viac informácií »
Parketová hubice Electrolux ZE061
Exkluzívny produkt Parketová hubice Electrolux ZE061 možno nakúpiť priamo tu na našich stránkach v kategórii hubice a kefy k vysávačom. Teraz si...

Exkluzívny produkt Parketová hubice Electrolux ZE061 možno nakúpiť priamo tu na našich stránkach v kategórii hubice a kefy k vysávačom. Teraz si môžete vybrať obľúbené produkty z tejto známej kategórie za najlepšie ceny! Predná značka Electrolux dlhodobo dodáva top sortiment Hubica Electrolux na tvrdé podlahy – parketová kefa.Táto parketová hubica s pravými vlasami zaisťuje šetrné a dokonalé vyčistenie drevenej podlahy, linolea, dlaždíc, mramoru,… Hubica je vybavená distančnými kolieskami a pevnoum obvodovou kefou.  Dá sa použiť u vysávačov, ktoré sú vybvené trubicou s priemerom 32 až 35 mm.Nedá sa použiť na vysávače Electrolux s oválnym tvarom tyče napr. UltraOneSúčasťou balenie je adaptér 32 a 35 mm.

Najpredávanejší tovar Parketová hubice Electrolux ZE061 od značky s dobrým menom Electrolux jednoducho môžete získať aktuálne na webe za výhodnú cenu! Produkt nakúpite teraz u nás za 19 EUR.