robot-vysavac.sk

Parketová hubice Rowenta Silence Force ZR901801

Vynikajúci tovar Parketová hubice Rowenta Silence Force ZR901801 od výrobcu s dobrým menom Rowenta jednoducho môžete zaobstarať práve za mimoriadne nízku cenu! V súčasnosti v predaji od 38,13 EUR. EAN: 3507790040591
Parketová hubice Rowenta Silence Force
Overiť dostupnosť »
Značka: Rowenta
38,13 EUR

Popis produktu

Parketová hubica Rowenta Delta – lock systém ZR901801Trojuhoľníková hubica vhodná pre plávajúce podlahy a iné tvrdé povrchy.  Ultra tenké prevedenie na vysávanie aj pod nábytkom.Hubica je vybavená kolieskami, ktoré sú potiahnuté filcomj, po obvode má hubice pravé prírodné kefky. To všetko zaistí veľmi kvalitné a bezpečné vysávanie Vašich podláh bez rizika poškrabania!Hubica je vybavená špeciálnym uzamykateľným systémom pre uchytenie.
Hubica je prispôsobená na tyče so špeciálnych zámkom Lock system.

Hubica sa dá použiť len s týmito vysávačmi Rowenta:Silence Force Extreme CyclonicSilence Force Cyclonic 2. generácieSilence Force ExtremeSilence Force 2. generácieSilence Force Extreme CompactSilence Force Extreme Eco AAAA ParquetSilence Force Extreme AAAA Animal CareSilence Force Extreme AAAA Turbo Animal CareTáto hubica sa nedá použiť pre vysávače Silence Force a Silence Force Cyclonic 1. generácie!