Parketová kĺbová hubica Dyson

Kĺbová hubica s mäkkými štetinami na jemné čistenie a vysávanie citlivých drevených a iných podláh. Kĺb je otočný o 180° a ultra tenký profil... viac informácií »
Parketová kĺbová hubica Dyson
Značka: Dyson
42,11 EUR
Overiť dostupnosť »
Kĺbová hubica s mäkkými štetinami na jemné čistenie a vysávanie citlivých drevených a iných podláh. Kĺb je otočný o 180° a ultra tenký profil...

Kĺbová hubica s mäkkými štetinami na jemné čistenie a vysávanie citlivých drevených a iných podláh. Kĺb je otočný o 180° a ultra tenký profil umožňuje dostať sa aj do ťažko prístupných miest napr. medzi skrine. Hubica má dve rady štetín, kedy prvé najprv odstránia veľké nečistoty, zatiaľ čo druhý rada tesní hubicu, aby sa zabránilo strate sacieho výkonu.

Súčasťou balenie je redukcia, ktorá umožňuje pripojenie hubice k vysávačom bez šedého mechanického klipu.Vonkajší priemer redukcie 37 mm, vnútorný priemer 32 mm. Výstup redukcie je bez akýchkoľvek mechnických klipov, výstupkov – má čistý kruhový prierez.

Šírka záberu hubice: 30 cm

Vhodná pre: DC01, DC02, DC04, DC05, DC07, DC08*, DC14, DC17, DC18, DC24, DC25, DC42, DC51, DC29, DC33c, DC37, DC37c, DC52, Digital Slim a V6.

A s adaptérom sa dá použiť na vysávače rady Big Ball 2 a Cinetic Big Ball 2. (adaptér nájdete v záložke súvisiaci tovar)** Pozor, nikoliv na model DC08T! Tento model má jiný připojovací průměr a hubice by neseděla úplně ideálně. 
Najpredávanejší produkt ide zohnať tiež tu na našom webe v obľúbenej kategórii hubice a kefy k vysávačom! Pozrite sa na podobné produkty zo spomínanej rubriky za výpredajovú cenu! Táto výnimočná značka Dyson vám ponúka skvelý sortiment Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke. U nás ponúkame viac, preskúmajte u nás tiež ďalší kvalitný tovar značky Dyson. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Vysoko kvalitný tovar Parketová kĺbová hubica Dyson od obľúbenej značky so zárukou kvality Dyson jednoducho nájdete teraz v ponuke za parádnu cenu. Práve teraz za skvelú cenu 42,11 EUR.