Parný čistič ETA Azurit 2267 90000

Tento kvalitný tovar Parný čistič ETA Azurit 2267 90000 pochádzajúce od značky ETA môžete pohodlne získať momentálne za priaznivú cenu! Aktuálne stojí u nás 99,29 EUR. EAN: 8590393303694
Parný čistič ETA Azurit 2267
Značka: ETA
99,29 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Plnou parou vpred!
Parný čistič ETA Azurit s príkonem 1 500 W v sebe schováva silu hneď niekoľkých pomocíkov. So širkovou škálou príslušenstva môžete čistiť nielen rôzne typy podláh, ale aj kúpeľne, drezy, škáry alebo interiéry a kolesá áut. Parný čistič ETA Azurit je k práci pripravený už do 30 sekúnd, nakoľko vodu ohrieva a čerpá postupne. 
 Čistenie pomocou pary je nielen ekonomicky šetrné, ale šetrné aj voči životnému prostrediu. S parným čističom ETA Azurit sa totiž zaobídete bez rôznych chemických prípravkov, postačí vám len horúca voda. Horúca para navyše zahubí až 99% baktérií a účinne tak dezinfikuje všetky povrchy. Parný častič tak u vás doma vytvorí hygienicky čisté prostredie rýchlo, jednoducho a bez saponátov. 
S nádržkou na vodu s objemom 400 ml vám ETA Azurit zaistí až 15 minút pary. Pokiaľ by vám to však nestačilo, vďaka vyberateľnej nádržke môžete vodu veľmi jednoducho a kedykoľvek doplniť. A to kľudne aj z vodovodu! Vďaka ochrannému filtru proti usadeninám vodného kameňa si nemusíte robiť starosti s kupovaním destilovanej vody. 
Bohaté príslušenstvo 
Na odstránenie zaschnutých a odolných nečistôt v rúre alebo pri odmrazovaní mraziaku určite oceníte plochú mini škrabku. Pokiaľ potrebujete vyčistiť ťažko dostupné miesta, bude sa vám hodiť flexibilná predlžovacia hadica.
Okrúhlou kefkou ľahko vyčistíte škáry u vaní alebo spŕch, škáry medzi dlaždičkami alebo žalúzie. Mosadzná kefka vám pomôže zbaviť sa veľmi odolných nečistôt z grilov alebo mriežok v rúre a veľkú okrúhlu kefu zase využijete na čistenie veľkých plôch.
V balení nechýba ani stierka na okná, s ktorou zvládnete umývanie okien aj ďalších rovných povrchov. .
Na podlahy sa vám bude hodiť vytieracia textília, ktorá je vhodná na čistenie tvrdých podláh, parkiet aj dlažby. S parným čističom ETA Azurit sa však nemusíte bať ani kobercov, ktoré so špeciálnym nástavcom nielen vyčistíte, ale aj osviežíte.
Bezpečnosť nadovšetko
Parný čistič ETA Azurit môžete používať úplne bez obáv. O vaše bezpečie sa stará bezpečnostná tepelná poistka. Proti usadeninám vodného kameňa bojuje ochranný filter, vďaka ktorému môžete používať aj vodu z kohútika. Vďaka prehľadnej svetelnej signalizácií budete mať prehľad o nahrievaní aj o pripravenej pare.
Parný mop a ručný čistič 2 v 1* Môžete ho použiť ako ručný parný čistič, alebo tyčový parný mop * Naparuje a vytiera v jednom kroku* Pomocou horúcej pary veľmi účinne dezinfikujete rôzne povrchy a materiály, odstraňuje špinu, rozpúšťa mastnotu, zotiera nečistoty, … * Široká škála príslušenstva umožňuje čistenie podláh, kúpeľní, drezov, WC, radiátorov, grilov, škár, rámov okien, čalúnenia, interiérov, kolies áut atď.* Ekologické a ekonomické čistenie – bez nutnosti použitia chemických prípravkov* Šetrný na čistenie povrchov* Automatická regulácia a kontrola tvorby pary* Veľmi rýchla príprava pary do 30 sekúnd* Objem nádržky na vodu: cca 400 ml = až 15 minút pary* Automatický systém pumpovania vody z nádržky* Integrované čerpadlo* Možnosť okamžitého doplnenia vody vďaka vyberateľnej nádržke na vodu* Ochranný vodný filter proti usadeninám vodného kameňa* Možnosť použitie vody z vodovodu* Bezpečnostná tepelná poistka pre príprad nestarostlivej obsluhy * Svetelná signalizácia nahrievania a pripravenia pary * Zásobník na vodu v hubici s možnosťou pridania čistiaceho prostriedku * Flexibilný kĺb vytieracej hubice* Jednoduchá manipulácia a výmena príslušenstva* Dĺžka napájecieho kábla cca 5 m* Príkon 1500 WBohaté príslušenstvo:* Flexibilná predlžovacia hadica 85 cm* Plochá miniškrabka* Zakrivená parná tryska* KEfka na škáry* Nylonová okrúhla kefka * Veľká okrúhla kefka * Mosadzná okrúhla kefka * Široká stierka na okná, rovné povrchy a obklady* Mopovacia hubica s integrovaným zásobníkoem a kefkou* 2 vytieracie textílie z mikrovlákna* Nástavec na čistenie kobercov* Vyberateľná rukoväť s úchytom na upevnenie napájacieho káblu