Parný mop Concept CP2000 Perfect Clean 2v1

V zľave produkt Parný mop Concept CP2000 Perfect Clean 2v1 od značky so zárukou kvality Concept ľahko získate v aktuálnej ponuke extra výhodne! Ponuka od 98,97 EUR. EAN: 8595631004098
Parný mop Concept CP2000
Značka: Concept
98,97 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Sila kúzelnej pary
Už Vás nebaví utrácať množstvo peňazí za čistiace prostriedky na upratovanie a používať chemické saponáty, ktoré môžu ohroziť Vaše zdravie? Využite takmer nadprirodzených účinkov pary. Teplota nad 80°C spoľahlivo zahubí všetky domáce baktérie. V tom meradle je stostupňová para neprekonateľným víťazom. CP2000 širokým príslušenstvom a svojou variabilitou nahradí nielen klasický ručný parný vysávač, ale zastane aj ručné vytieranie.

Parný mop
Dokonale čisté podlahy bez kýblu so špinavou vodou už nebudú len snom. Jednoducho stačí naplniť 400 ml nádržku vodou, pripevniť textilný poťah a do 30 sekúnd si môžete paru jednoducho dávkovať pomocou rozprašovača. Nielen tvrdé podlahy, ale aj koberec dokonale vyčistíte. Stačí nasadiť na podlahovú hubicu špeciálny sklzák a môžete začať. Pre pohodlné uskladnenie káblu je mop vybavený špeciálnym držiakom.
Poradí si so všetkým
Bohaté príslušenstvo, ktoré je súčasťou základnej výbavy CP2000, dodáva parnému mopu skutočne široké využitie. Stačí si jednoducho jednotku odstrániť a vybrať si príslušenstvo, ktoré budete práve potrebovať. Čistič predstavuje ľahké čistenie rôznych povrchov v rôznych uhloch: sklenené povrchy, okná, zrkadlá, kúpelne, WC, drezy, batérie, čalúnenie, podlahy či pneumatiky áut a ďalšie. Môžete ho použiť pri čistení záclon, závesov, bez toho aby ste ich musela zložiť dole. Vďaka hadici, ktorá je súčasťou príslušenstva, sa dostanete aj na ťažko prístupné miesta.
V kuchyni ako doma
Odstraňovanie nečistôt parou je ekologické, pretože k nemu nie sú potrebné žiadne saponáty či dezinfekčné prostriedky, ktoré by sa v kuchyniach nemali vo veľkej miere používať. Čistenie parným čističom Vám šetrí peniaze, pretože spotrebovávate len obyčajnú vodu, minimum elektrickej energie a žiadne čistiace prostriedky. V kuchyni určite využijete nylonovú kefu a drôtenú kefu, ktorá si poradí s každou špinou.
Kúpelňa ako zo škatuľky
Čistič je šetrný k povrchom, pretože nie sú vystavené pôsobeniu agresívnych prostriedkov, ktoré navyše mnohokrát zanechávajú vo Vašom byte nepríjemný zápach. So špeciálnou stierkou a handričkou pohodlne umyte celú sprchový kút. Para samotná totiž perfektne rozpúšťa mydlo a vodný kameň, zabíja škodlivé baktérie. Špáry budú ako nové. Upratovanie na špatne dostupných miestach už pre vás nebude nikdy prekážkou. Vďaka štrbinovej hubici s kefou sa prachu za nábytkom, radiátorom či kuchyňskou linkou zbavíte jednoducho a rýchlo.
Technické parametre:

Kapacita nádoby na vodu: 400 ml
Kapacita nádoby na saponát: 150 ml
Doba nahriatia: 30 s
Doba prevádzky s parou: 20 min.
Kontrolka nahriatia
Farba: biela + tyrkysová
Príkon: 1500 W
Dĺžka prívodného káblu: 5m

Príslušenstvo:

Hadice pre lepšiu dostupnosť k znečistenému miestu
Stierka – na hladké povrchy
Parný rozptylovač – na čistenie väčších plôch
Uhlový nástavec – na horšie dostupné miesta
Koncentrovacia tryska – na čistenie špár a medzier
Čistiaca textília – absorbuje nečistoty, dá sa vyprať
Detailové kefky