Penový filter do vysávačov Philips EasyLife

Originálny umývateľný penový filter do bezvreckových vysávačov Philips EasyLife.Filter má rozmery 134 x 112 mm a je vyrobený z čierneho penového... viac informácií »
Penový filter do vysávačov Philips
Značka: Philips
9,27 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálny umývateľný penový filter do bezvreckových vysávačov Philips EasyLife.Filter má rozmery 134 x 112 mm a je vyrobený z čierneho penového...

Originálny umývateľný penový filter do bezvreckových vysávačov Philips EasyLife.Filter má rozmery 134 x 112 mm a je vyrobený z čierneho penového materiálu o hrúbke 10 mm. Po vypraní nechajte filter dôkladne uschnúť.
Filter sa mení v prípade poškodenia materiálu. V zľave tento produkt Penový filter do vysávačov Philips EasyLife môžete získať jednoducho tu a teraz na našich stránkach v kategórii filtre do vysávačov! Teraz môžete kúpiť úplne nové produkty z našej kategórie za rozumné peniaze. Možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! Pozrite sa tiež na ďalšie preverené kúsky od značky Philips. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známa značka Philips dlhodobo dodáva skvelý sortiment. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Tento akčný a v zľave kus Penový filter do vysávačov Philips EasyLife od spoločnosti s výborným menom Philips môžete pohodlne kúpiť práve dnes za úplne najnižšiu cenu. Teraz si môžete kúpiť za 9,27 EUR.