Penový filter EF129 pre Electrolux

Originálny umývateľný penový filter do bezvreckových vysávačov AEG a Electrolux UltraFlex a Silent Performer Cyclonic. Tento penový filter je... viac informácií »
Penový filter EF129 pre
Originálny umývateľný penový filter do bezvreckových vysávačov AEG a Electrolux UltraFlex a Silent Performer Cyclonic. Tento penový filter je...

Originálny umývateľný penový filter do bezvreckových vysávačov AEG a Electrolux UltraFlex a Silent Performer Cyclonic.
Tento penový filter je potrebné vyprať pod tečúcou vodou s teplotou 30°C minimálne raz za dva mesiace.Po vypratí ho nechajte dôkladne vyschnúť aspoň 24 hodín. Nesušte v blízkosti tepelným zdrojov.Pokiaľ je filter mechanicky poškodený, alebo sa zdeformoval tak, že netesní po obvode, okamžite ho vymeňte. Netesniaci filter spôsobí zničenie výstupného HEPA filtra.
Výrobca odporúča vymeniť filter za nový zhruba raz za pol roka, alebo najneskôr raz za rok.
Vhodný pre modely Electrolux:ESPC71DB, ESPC72RR, ESPC74SW, ESPC7GREENUFPARKETTO, UFORIGIN, UFORIGINWR, UFORIGINDB, ZUFFLEX, UFFLEX, UFANIMAL, UFPARKETT, UFPARKETTOZSPCGREEN, ZSPCSILENT, ZSPCSILENTR, ZSPCLASSIC, ZSPCPARKET, ZSPCPARKTR, ZSPCCLASS, ZSPCCLASTRZUFPARKETT, ZUFCLASSIC, ZUFGREEN, Tento unikátny výrobok Penový filter EF129 pre Electrolux možno nakúpiť okrem iného tu u nás v známej sekcii filtre do vysávačov! Teraz si môžete kúpiť skvelé výrobky v spomínanej rubrike za akčnú cenu! U nás vám ponúkneme viac, pozrite sa tiež na viac kúskov od dodávateľa Electrolux. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Vedúca značka Electrolux dodáva prémiové výrobky

Super produkt Penový filter EF129 pre Electrolux od značky s tradíciou a dobrou povesťou Electrolux jednoducho môžete získať zde teraz za neuveriteľne výhodnú cenu! Teraz za akčnú cenu 10 EUR.