Penový kuželový filter do hrncových vysávačov Rowenta

Set sa skladá z valcového - kónického filtra z modrého penového filtra a plochého mikrofiltra.Penový filter je prateľný a opakovane... viac informácií »
Penový kuželový filter do
Značka: Rowenta
4,17 EUR
Overiť dostupnosť »
Set sa skladá z valcového - kónického filtra z modrého penového filtra a plochého mikrofiltra.Penový filter je prateľný a opakovane...

Set sa skladá z valcového – kónického filtra z modrého penového filtra a plochého mikrofiltra.Penový filter je prateľný a opakovane použiteľný.
Rozmer filtra:Penový kónický filter- sila materiálu 10 mm- výška filtra 160 mm- po zložení filtra na plocho je spodný rozmer 150 mm, horný 125 mm
Biely mikrofilter- šírka 175 mm- výška 120 mm- sila materiálu 10 mm Úplne jedinečný produkt zoženiete ľahko tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii filtre do vysávačov! Vyhľadajte si podobné produkty zo spomínanej kategórie za najlepšie ceny. Náš sortiment je široký, u nás v ponuke nájdete viac osvedčených výrobkov značky Rowenta. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Výnimočný a žiadaný produkt Penový kuželový filter do hrncových vysávačov Rowenta od obľúbenej značky so zárukou kvality Rowenta jednoducho zaobstaráte v aktuálnej ponuke naozaj výhodne! Výhodne teraz u nás za 4,17 EUR.