robot-vysavac.sk

Permanentné vrecká S-Bag Menalux 1800T do vysavačov AEG, Electrolux, Philips

Kvalitný produkt Permanentné vrecká S-Bag Menalux 1800T do vysavačov AEG, Electrolux, Philips od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Menalux jednoducho zaobstaráte teraz so zľavou. Ceny od 8,72 EUR. EAN: 3023372032278
Permanentné vrecká S-Bag Menalux 1800T
Overiť dostupnosť »
Značka: Menalux
8,72 EUR

Popis produktu

Permanentné vrecká do vysávača S-Bag zo špeciálnej netkanej textílie určené na opakované použitie do širokého portfólia vysávačov – AEG, Electrolux, Philips, Zanussi a ďalších.Vrecko je vyrobené zo špeciálnej textílie, ktorá umožňuje bezproblémové a opakované použitie.
Ako používať permanentné vrecká?
Jednoduchým odobratím lišty vrecko otvoríte, vyprázdnite a môžete opäť používať. Príruba je vyrobená z pevného plastu a nie je vybavená hygienický uzáverom. Rovnako ako originálne s-bagy má na vstupnom otvore do vrecka vylisované výstupy, ktoré kruhový otvor prevedú do oválneho.Vďaka plastovej prírube sa dajú vrecká niekoľkokrát vyprať. Predĺžite im tak ich životnosť. Ale aj tak vám ich odporúčame pri pravidelnom používaní minimálne raz do roka vymeniť. Pokiaľ sa vrecko poškodí, splstnatie, vymeňte ho okamžite.

Pozor!Tieto vrecká sa používajú ako náhradné vrecká v prípade, že Vám došli klasické, alebo počas vysávania hrubšieho materiálu, potrebujete tento odpad separovať. Permanentné vrecká do vysávačov neodporúčame používať ako štandardné vrecká. Ich prevádzka je nehygienická, pri pravidelnom používaní sa v nich množia baktérie, plesne a ich spóry. Dlhodobým používaním môžu vyvolať u citlivých jedincov alergie.