Permanentné vysypávacie vrecko pre vysávače Electrolux S-BAG

Toto vrecko môžete použiť opakovane - stačí odstrániť plastovú sponu a vrecko vyprázdniť.Ideálne na separáciu odpadu, v prípade nedostupnosti... viac informácií »
Permanentné vysypávacie vrecko pre vysávače
Značka: AJS
8,39 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto vrecko môžete použiť opakovane - stačí odstrániť plastovú sponu a vrecko vyprázdniť.Ideálne na separáciu odpadu, v prípade nedostupnosti...

Toto vrecko môžete použiť opakovane – stačí odstrániť plastovú sponu a vrecko vyprázdniť.Ideálne na separáciu odpadu, v prípade nedostupnosti klasických vreciek, alebo keď chcete ušetriť…
Použitie vrecka:
Permanentné (látkové) vrecká do vysávačov sa používajú rovnako ako štandardné vrecká.Pri vložení vrecka do vysávača postupujte podľa návodu od výrobcu vysávača. Po dokončení vysávania toto vrecko vyberte, odstráňte plastovú sponu a vysatý obsah vysypte.Po nasunutí spony je vrecko znovu pripravené k použitiu. Zľavnený produkt Permanentné vysypávacie vrecko pre vysávače Electrolux S-BAG nájdete bezprostredne tu a teraz na našich stránkach v sekcii vrecká do vysávačov. Pripravili sme pre vás zľavnené kusy z našej rubriky za super cenu.

Nový produkt Permanentné vysypávacie vrecko pre vysávače Electrolux S-BAG od spoločnosti s úžasnou reputáciou AJS je možné ľahko získať práve teraz u nás za mimoriadne nízku cenu! Teraz za akčnú cenu 8,39 EUR.