Permanetné vrecko DBC011 Hyundai

Originálne opakovateľne použiteľný a prateľný sáčok vhodný pre vreckový vysávač Hyundai VC011.Príruba je plastová a je na pevno pripevnená k... viac informácií »
Permanetné vrecko DBC011 Hyundai
Značka: Hyundai
4,24 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálne opakovateľne použiteľný a prateľný sáčok vhodný pre vreckový vysávač Hyundai VC011.Príruba je plastová a je na pevno pripevnená k...

Originálne opakovateľne použiteľný a prateľný sáčok vhodný pre vreckový vysávač Hyundai VC011.Príruba je plastová a je na pevno pripevnená k sáčku (nity). Objem vrecka je menší, cca 1 liter. Ak hľadáte väčšie vrecko s rovnakou prírubou, nájdete ich v súvisiacom tovare.
Rozmer príruby je:
Šírka: 10,9 cmvýška: 9,8 mmpriemer otvoru (bez gumičky): 50 mm Kvalitný a žiadaný kus Permanetné vrecko DBC011 Hyundai máte možnosť dostať okrem iného tu na stránkach zaradený v rubrike vrecká do vysávačov! Teraz získate ešte ďalšie výrobky z tejto známej rubriky za super cenu. To nie je všetko, nebojte, máme toho viac. Máme v ponuke ďalšie skvelé kúsky od výrobcu Hyundai. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vehlasný výrobca Hyundai predáva špičkové výrobky. za akčné ceny.

Tento veľmi žiadaný produkt Permanetné vrecko DBC011 Hyundai od našej známej značky Hyundai máte možnosť nájsť aktuálne v našej ponuke za skvelú cenu. Ceny od 4,24 EUR.