Permanetné vysypávacie vrecko pre vysávače ETA, Sencor a ďalšie

Toto vrecko môžete použiť opakovane - stačí odstrániť plastovú sponu a vrecko vyprázdniť.Ideálne na separáciu odpadu, v prípade nedostupnosti... viac informácií »
Permanetné vysypávacie vrecko pre vysávače ETA
Značka: Sencor
8,39 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto vrecko môžete použiť opakovane - stačí odstrániť plastovú sponu a vrecko vyprázdniť.Ideálne na separáciu odpadu, v prípade nedostupnosti...

Toto vrecko môžete použiť opakovane – stačí odstrániť plastovú sponu a vrecko vyprázdniť.Ideálne na separáciu odpadu, v prípade nedostupnosti klasických vreciek alebo ak chcete ušetriť…
Vrecko použijete do roznych typov vysávačov, od ETA, Sencor, Hoover a ďalších značiek. Kompletný zoznam nájdete nižšie.
Rozmery príruby: 85 x 82 cm

Ako permanentné vrecká používať?
Jednoduchým odstránením lišty vrecko otvoríte, vyprázdnite a môžete ho opakovane používať.Príruba je vyrobená z pevného plastu a nie je vybavená hygienickým uzáverom. Rovnako ako aj originálne s-bagy má na vstupnom otovore do vrecka vylisované výstupky, ktoré kruhový otvor prevádzajú do oválneho.
Vďaka plastovej prírube sa dajú vrecká niekoľkokrát vyprať. Predĺžite im tak životnosť. Ale aj tak vám ich odporúčame pri pravidelnom používaním minimálne raz do roka vymeniť. Pokiaľ sa vrecko poškodí alebo splstnatie, tak ho vymeňte okamžite. Unikátny a obľúbený produkt Permanetné vysypávacie vrecko pre vysávače máte možnosť nájsť aktuálne tu na našich stránkach umiestnený v sekcii vrecká do vysávačov! Teraz môžete získať úplne nové produkty zo spomínanej kategórie za úplne najnižšiu cenu.

Výnimočný a žiadaný tovar Permanetné vysypávacie vrecko pre vysávače ETA, Sencor a ďalšie od dodávateľa s dlhou históriou Sencor ide zohnať tady teraz skutočne výhodne. Iba teraz za 8,39 EUR.