PET kefa pre ručný vysávač Concept VP435x

Originálna hubica na vyčesávanie srsti zvierat značky Concept pre ručné vysávače rady VP 435x. Vhodné pre tieto vysávače značky Concept:VP4352... viac informácií »
PET kefa pre ručný vysávač
Značka: Concept
8,39 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálna hubica na vyčesávanie srsti zvierat značky Concept pre ručné vysávače rady VP 435x. Vhodné pre tieto vysávače značky Concept:VP4352...

Originálna hubica na vyčesávanie srsti zvierat značky Concept pre ručné vysávače rady VP 435x.
Vhodné pre tieto vysávače značky Concept:VP4352 Wet & Dry Riser CarVP4351 Wet & Dry Riser PetVP4350 Wet & Dry Riser Zľavnený kus PET kefa pre ručný vysávač Concept VP435x je na získanie teraz na stránkach zaradený v kategórii hubice a kefy k vysávačom. Vyberte si nové kusy z tejto kateógrie za výpredajovú cenu. Treba hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. U nás totiž nájdete ďalšie skvelé produkty od výrobcu Concept. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Slávny dodávateľ Concept vám predstavuje vynikajúce výrobky.

Tento neodolateľný produkt PET kefa pre ručný vysávač Concept VP435x od spoločnosti so skvelým menom Concept je k dispozícii práve za dobrú cenu! Lacno za 8,39 EUR.