Plastový filter Gallet PF 612 pre ASP 612

Tento kvalitný kus Plastový filter Gallet PF 612 pre máte možnosť dostať ľahko na stránkach v obľúbenej rubrike filtre do vysávačov. Teraz získate... viac informácií »
Plastový filter Gallet PF 612
Značka: Gallet
5,86 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento kvalitný kus Plastový filter Gallet PF 612 pre máte možnosť dostať ľahko na stránkach v obľúbenej rubrike filtre do vysávačov. Teraz získate...

Tento kvalitný kus Plastový filter Gallet PF 612 pre máte možnosť dostať ľahko na stránkach v obľúbenej rubrike filtre do vysávačov. Teraz získate parádne produkty z našej kategórie za internetové ceny. To nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Máme v ponuke tiež ďalší skvelý tovar od značky Gallet. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Náhradný umývateľný plastový kryt filtra chrániaci HEPA filter pred hrubými nečistotami určený do vysávačov Gallet ASP 612.
Čistenie nádoby na prach a čistenie filtra
Po cca 5 vyprázdneniach nádoby odporúča výrobca v návode k vysávače urobiť kompletné vyčistenie sacieho systému od usadeného prachu. Všetky súčasti (tzn. nádoba, filter, chránič filtra) je možné vyčistiť pod tečúcou vodou (pomocou handričky, alebo jemnej kefky) a nechajte to dôkladne uschnúť. Potom až všetko bude dokonale suché zostavte jednotlivé časti späť.

Veľa predávaný produkt Plastový filter Gallet PF 612 pre ASP 612 od známeho dodávateľa Gallet je k dispozícii na našich stránkach teraz práve lacno. Práve teraz za 5,86 EUR.