Plochý skladaný filter do vysávača LG

Originálny filter 5231FI2500A do vysávača LG.Filter je vložený do pružného gumového rámčeku. Materiál filtra je z vrchnej časti zelená a odspodu... viac informácií »
Plochý skladaný filter do
Značka: LG
13 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálny filter 5231FI2500A do vysávača LG.Filter je vložený do pružného gumového rámčeku. Materiál filtra je z vrchnej časti zelená a odspodu...

Originálny filter 5231FI2500A do vysávača LG.Filter je vložený do pružného gumového rámčeku. Materiál filtra je z vrchnej časti zelená a odspodu modrý.
Vhodné pre modely:V-CQ302HEUV-CQ382 V-KC902 Veľa žiadaný tovar môžete nakúpiť ľahko na našich stránkach v populárnej sekcii filtre do vysávačov! Získajte ešte podobné produkty z tejto obľúbenej kategórie za super cenu. Ale to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Preskúmajte u nás ďalšie kúsky od dodávateľa LG. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Tento výnimočný výrobca LG vás a vašich blízkych obohatí o veľmi kvalitný tovar

Často hľadaný produkt Plochý skladaný filter do vysávača LG originál od výrobcu LG máte možnosť dostať tady teraz naozaj výhodne. Teraz získate od 13 EUR.