Podlahová hubica DOMO DO7285S

Originálna podlahová prepínateľná hubica DOMO použiteľná pre všetky vysávače s priemerom tyče 35 mm. Táto elegantná hubica má plastovú klzkú... viac informácií »
Podlahová hubica DOMO DO7285S
Značka: DOMO
17,91 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálna podlahová prepínateľná hubica DOMO použiteľná pre všetky vysávače s priemerom tyče 35 mm. Táto elegantná hubica má plastovú klzkú...

Originálna podlahová prepínateľná hubica DOMO použiteľná pre všetky vysávače s priemerom tyče 35 mm.
Táto elegantná hubica má plastovú klzkú plochu osadenú dvomi distančnými kolieskami a plochým valčekom pre kvalitnejší pohyb hubice po vysávanom povrchu.
Jednoduchým zošliapnutím pedálu na hornej strane hubice sa vysunú/zasunú kefy na prednej strane hubice a vysunie/zasunie sa stieracia lišta na zadnej strane. Kefky sú vyrobené z umelých vlákien. Veľa žiadaný produkt Podlahová hubica DOMO DO7285S obstaráte tiež tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii hubice a kefy k vysávačom. Teraz si môžete vybrať nové kúsky z tejto populárnej kategórie za úplne najnižšiu cenu! Vedúci výrobca DOMO dlhodobo vyrába vynikajúci tovar. Presvedčte sa sami.

Žiadaný výrobok Podlahová hubica DOMO DO7285S od známej kvalitnej značky DOMO získajte aktuálne v našej ponuke až neuveriteľne lacno! V súčasnosti v predaji od 17,91 EUR.