robot-vysavac.sk

Podlahová hubica Electrolux DustMagnet Silent ZE072

Kvalitný a lacný kus Podlahová hubica Electrolux DustMagnet Silent ZE072 od poprednej spoločnosti Electrolux možno nájsť dnes za extra cenu! Momentálne v akcii za 23,88 EUR.
EAN: 7319599035182
Podlahová hubica Electrolux DustMagnet

Popis produktu

Originálna inovovaná podlahová hubica Electrolux DustMagnet Silent ZE072 na tiché vysávanie a vynikajúci zber prachu na všetkých typov podláh bez nutnosti prepínania. Je možné si teda zvoliť „Auto floor mode“ a o viac sa nemusíte starať. Máte však možnosť si prepnúť hubicu ručne na vysávanie kobercov a nechať zasunúť kefky aj pomocné kolieska, alebo prepnúť na hladké podlahy, čím sa zase kefky aj kolieska vysunú.
Hubica má 2 veľké kolieska pre ľahký pojazd po všetkých vysávaným povrchoch a ďalšie 4 menšie kolieska, ktorá sa pri prepnutí na vysávanie koberca zasunú spoločne s kefky a umožnia tak dvom prúžkom z mikroplyša pozbierať chlpy a nite a mať lepší kontakt s vysávaným povrchom.
Kefky na vysávanie hladkých podláh sú osadené po celom obvode hubice a pomáhajú pri kvalitnom vyčistení podláh.
Hubica je osadená ohybným kĺbom s naklápaním v horizontálnej polohe a jej ústie pre trubku je otočné o 360° pre jednoduchú manipuláciu pri vysávaním a parkovacím klipom pre ľahkú skladovateľnosť.
Pripojovací priemer hubice je 32 mm. V balení je adaptér na pripojenie hubice k priemeru trubky 35 mm.
Šírka hubice je 27,6 cm.Výška na vysávanie pod nábytkom: 6 cm