Podlahová hubica Electrolux DustPro Silent s klipom ESNO

Originálna podlahová hubica Electrolux vhodná nielen na vysávanie kobercov, ale aj tvrdých podláh, ako napríklad parkety, plávajúce podlahy, lino či... viac informácií »
Podlahová hubica Electrolux DustPro
Originálna podlahová hubica Electrolux vhodná nielen na vysávanie kobercov, ale aj tvrdých podláh, ako napríklad parkety, plávajúce podlahy, lino či...

Originálna podlahová hubica Electrolux vhodná nielen na vysávanie kobercov, ale aj tvrdých podláh, ako napríklad parkety, plávajúce podlahy, lino či kachličky.Jednoduchým prepnutím prepínače na hubici (možné prepnúť nohou) zvolíte typ vysávaného vzduchu.
Hubicu použijete len pre vysávače vybavené teleskopickou tyčou, ktorá má na konci štvorcový otvor, do ktoré sa zachytí mechanický klip ESNO. Tento veľmi obľúbený tovar Podlahová hubica Electrolux DustPro Silent s klipom ESNO ide nakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe v sekcii hubice a kefy k vysávačom! Teraz si môžete zaobstarať zľavnené produkty zo spomínanej kategórie za výhodnú cenu! Možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac. Máme aj v ponuke viac produktov od dodávateľa Electrolux. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Často hľadaný výrobok Podlahová hubica Electrolux DustPro Silent s klipom ESNO od poprednej spoločnosti Electrolux môžete zaobstarať práve teraz v našej ponuke za skvelú cenu! Aktuálne v akcii za 33 EUR.