Podlahová hubica Electrolux Flowmotion ZE140

Obľúbený tovar dá sa zaobstarať v pohode tu na stránkach v známej kategórii hubice a kefy k vysávačom. Teraz kúpite ešte podobné produkty zo... viac informácií »
Podlahová hubica Electrolux Flowmotion
Značka: Electrolux
46,32 EUR
Overiť dostupnosť »
Obľúbený tovar dá sa zaobstarať v pohode tu na stránkach v známej kategórii hubice a kefy k vysávačom. Teraz kúpite ešte podobné produkty zo...

Obľúbený tovar dá sa zaobstarať v pohode tu na stránkach v známej kategórii hubice a kefy k vysávačom. Teraz kúpite ešte podobné produkty zo spomínanej sekcie za skvelú cenu. Naša ponuka je široká, preskúmajte u nás taky viac tovaru od dodávateľa Electrolux. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vedúca značka Electrolux poskytuje špičkový tovar. Pozrite so sami. Originálna prepínateľná podlahová hubica Electrolux ZE140 FlowMotion na tvrdé podlahy a koberce.
Táto hubica je vyrobená pre vysávače rady Electrolux Ultra s oválnym priemerom trubiek 36 mm ako UltraActive, UltraCaptic, UltraOne, UltraOneMini, UltraPerformer, UltraSilencer a UltraFlex.- Pozor! Nie je vhodná pre centrálne vysávače! –

Tento obľúbený produkt Podlahová hubica Electrolux Flowmotion ZE140 od skvelého a známeho výrobcu Electrolux je možné získať v súčasnosti za skvelú cenu! Ceny od 46,32 EUR.