Podlahová hubica G148 pre vysávače Hoover

Hubica G148 pre valcové vysávače Hoover Athos a ostatné vysávače s priemerom tyče 35 mm, napr. určité typy vysávačov ETA či Concept. Hubica má tri... viac informácií »
Podlahová hubica G148 pre vysávače
Značka: Hoover
32 EUR
Overiť dostupnosť »
Hubica G148 pre valcové vysávače Hoover Athos a ostatné vysávače s priemerom tyče 35 mm, napr. určité typy vysávačov ETA či Concept. Hubica má tri...

Hubica G148 pre valcové vysávače Hoover Athos a ostatné vysávače s priemerom tyče 35 mm, napr. určité typy vysávačov ETA či Concept.
Hubica má tri distančné kolieska – alebo skôr dve kolieska doplnené o stredový válec. Po obvode hubice je vysúvacia kefa na vysávanie tvrdých podláh.Uprostred klzkej plochy sú dva červené pruhy na zachytenie nití, vlasov alebo chlpov. Jednoduchým prepnutím – zošliapnutím páky na hornej strane hubice – dôjde k jej prispôbeniu na vysávanie buď kobercov, alebo pevných povrchov, ako je linoleum, kachlička alebo plávajúce podlahy. Táto hubica je oficiálnou náhradou podlahovej hubice G85. Jej výroba bola ukončena.Vhodná pre modely:TAT2201011TAT2401011TAT2401019TAT2401021
Tento neodolateľný kus Podlahová hubica G148 pre vysávače Hoover máte možnosť získať v pohode tu a teraz na našom webe zaradený v sekcii hubice a kefy k vysávačom. Pozrite sa na unikátne kúsky z našej kategórie za akčnú cenu! To však nie je všetko, máme toho viac! Mrknite na ďalšie vybrané kúsky značky Hoover. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . V očiach zákazníkov populárny výrobca Hoover dlhodobo poskytuje kvalitné výrobky Nakupujte výhodný u nás.

Veľmi obľúbený tovar Podlahová hubica G148 pre vysávače Hoover od dodávateľa kvalitných produktov Hoover ľahko získate práve naozaj výhodne. Ponuky od 32 EUR.